Chaty vo vysokých Tatrách - Reinerová chata |Zámkovského chata|Skalnatá chata

Turistická trasa na Reinerovú chatu, po modrej značke, je skutočne veľmi príjemná a určite zaujímavejšia ako z Hrebienka. My ju odporúčame:)

Ak sa po nej vyberiete, nezabudnite, že sa po modrej chcete dostať až k chate samotnej. Držte sa preto vždy vpravo. Časť turistov, od samej radosti, že vidia vodopád, sa z modrej odklonila a pokračovala k chate Bilíkovej.

Z Reinerovej chaty môžete pokračovať ku chate Zamkovskej. Ani táto trasa nie je náročná a stretnete na nej kopec rodín s deťmi. Náš osobný názor je, že kráčať týmto smerom, až k chate Skalnatej je omnoho príjemnejší ako naopak.

A ak sa rozhodnete pokračovať zo Zámkovského chaty až na chatu Skalnatú, nevracajte sa do Tatranskej Lomnice po zelenej značke. Radšej využite kabínkovú lanovku a pekne sa zvezte na ŠTART.

Zelená značka smerom nadol, je pekne otravná. Aspoň jej vrchná časť po spomínanú stanicu štart. A z kabínkovej lanovky sa do Tatranskej lomnice môžete zviezť tiež. Na mieste je možné si požičať akúsi káru, ktorú ocenia najmä deti a ich ockovia :)

Ak by ste chceli ísť s nami na kemp, nezabudnite si rezervovať miesto na https://www.vaga-camp.com/

Alebo sa k nám pridajte a poďte na výlet: https://www.facebook.com/groups/turistky

Viac informácií nájdete aj na Instagrame: https://www.instagram.com/vaga_slovakia/

Sme aj na FCB: https://www.facebook.com/VaGaAgency

A pre okamžité odoberanie nášho kanálu @VaGa Agency https://www.youtube.com/channel/UCQND...